Álláslehetőségek

Értékesítői pozíció

2023.07.03 09:00
Profil Vasker Kft.

Csatlakozz hozzánk Belső értékesítő pozícióba!

Vas- és építőanyag kereskedésünkbe keressük új értékesítő kollégánkat.
Barátságos csapat és kellemes munkakörnyezet vár!

Fő profilunk az acél termékek (gerendák, rudak, idomok, hálók, lemezek) és építőanyagok (falazó elemek, zsákos anyagok, profilok, gipszkarton, szigetelés, burkoló anyagok, bádogos termékek, faanyag) árusítása.

Termékválasztékunkat a piaci és vásárlóink igényeihez igazítva folyamatosan bővítjük, valamint az építőipar mellett igyekszünk a hobbibarkácsolók igényeit is kielégíteni.

Főbb feladatok, munkák:

  •  A szaküzletben és a telephelyen forgalmazott építőanyagok, termékek és árucikkek értékesítése
  •  Vevők professzionális kiszolgálása
  •  Kapcsolattartás a vevőkkel, kivitelezőkkel
  •  Bejövő termékek átvétele, raktári elhelyezése, tárolása
  •  Árufeltöltés, árak aktualizálása az eladótérben
  •  Megrendelések és szállítások lebonyolítása
  •  Árajánlatok elkészítése, továbbítása a vevők felé
  •  Beszállítókkal való napi kapcsolattartás
  •  Raktározással, árukiadással és értékesítéssel kapcsolatos dokumentumok pontos kezelése
Elvárások:
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Csapatban és önállóan is működő munkavégzés
  • Alapvető műszaki ismeretek
  • Rugalmasság
  • Önálló problémamegoldó készség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Alap számítógépes ismeretek (word, excel)
Amit nyújtunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Modern, igényes, jól felszerelt üzlethelyiség
  • Szakmai oktatások biztosítása
  • Munkaruha biztosítása
  • Stabil háttér, megbízható munkáltató
  • Fiatalos, dinamikus csapat
Előnyök:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Vas- és fémipari
  • Építőipari ismeretek
  • Munkavédelmi termékek ismerete
  • Barkács vagy építőanyag kereskedésben szerzett tapasztalat
  • Jelentkezés módja:

 Fényképes önéletrajzodat kérjük az alábbi e-mail címre küldd el: iroda[kukac]profilvasker.hu

simplepay_hu_v2